Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Teslimat Bilgileri

Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde çok sayıda paketin teslim alınmadığı için geri gelmesi nedeniyle ciddi şekilde ekonomik zararımız oluyordu. Bugüne kadar bu durumu bir şekilde idare ettik. Anlaşmalı olduğumuz PTT kargo 01 Mayıs 2016 tarihinden itibaren iade gelen paketlerdende ücret almaya başladı. Yani geri gelen her pakete 2 sefer kargo ücreti ödemek zorundayız. Bu nedenle kapıda ödeme yöntemini kaldırmak zorunda kaldık. Bu durum için daha önce kapıda ödeme yöntemi ile sipariş veren dostlarımızdan özür diliyoruz.

A- ÖDEME YÖNTEMLERİ

1. Kredi Kartı

Bu seçeneği seçmeniz durumunda ödemenizi İPara üzerinden her türlü kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz.

2. Banka Havalesi / EFT

Bu seçeneği seçmeniz durumunda, önce siparişinizin tutarını Detay Müzik ve Kitap Tic. Ltd. Şti.'ne ait olan 10597836 numaralı posta çeki hasabına yatırmanız gerekiyor. Tutarı yatırdıktan sonra, siparişinizin hızlı bir şekilde hazırlanabilmesi için bizi telefonla arayarak veya mail göndererek bilgilendirin. Bu işlemi tüm PTT şubelerinden veya PTT'nin bankamatiklerinden yapabilirsiniz. Tutar hesabımıza geçtikten sonra siparişiniz onaylanır ve kargoya verilir.

B. KARGO

Kargo ücreti 15,00 TL dir. Siparişinizin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre göre1-5 gün arasında değişmektedir. Siparişler redbazaar.net in anlaşmalı olduğu PTT kargo şirketi ile gönderilir. Kargonuza ait barkot numarası bize bildirmiş olduğunuz mail adresine gönderilir. Bu numara ile kargonuzun takibini kargo şirketine ait aşağıdaki linklerden yapabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip?form&submit

veya

http://gonderitakip.ptt.gov.tr

Kargo şirketi, siparişinizi getirdiğinde, bize bildirdiğiniz adreste olmamanız durumunda paketiniz adresinize en yakın PTT şubesine bırakılır ve paketinizi oradan almanız gerekir. Paketlerin kargo şirketinde bekleme süresi 10 gündür. Bu süre sonrsında paket bize iade olur.

C. ÜCRETSİZ KARGO

Tutarı KDV hariç 150 TL'yi aşan siparişlerin Kargo bedelini redbazaar.net karşılar ve ayrıca bir ücret alınmaz. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde kapıda ödeme bedeli alınır.

D. DİĞER

Satın alma sonrasında stok durumuna göre ürün temininin yapılamadığı durumlarda ödemiş olduğunuz tutar iade edilir. 

Lütfen geçerli ve kullandığınız bir mail adresi yazın. Çünkü biz sizinle iletişimi mail yoluyla yapıyoruz