Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Şartlar & Koşullar

SİPARİŞ VERME KOŞULLARI

Kapıda ödeme seçeneğini tercih eden alıcıların siparişleri telefonla onay aldıktan sonra onaylanacaktır. Bilgilerinde yanlışlık, eksiklik ve çelişki olan siparişler onaylanmaz. Daha önce verdiği siparişi hangi nedenle olursa olsun teslim almayan alıcıların sonraki siparişleri onaylanmayacaktır. Kapıda ödemelerde asgari sipariş tutarı kargo ücreti hariç 20. TL dir.

GARANTİ KOŞULLARI

www.redbazaar dan satın alacağınız ürünlerin ayıplı, defolu çıkması durumunda ürünün değiştirilmesini veya para iadesini isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda tüm kargo ücretleri redbazaar.net tarafından karşılanacaktır. Ürünü beğenmeme, yanlış ürün, model, beden siparişi verilmesi durumunda tüm kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanacaktır.

İADE KOŞULLARI

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan , ambalajını ve satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren ( 7 ) günlük süre içerisinde iade isteğini belirten yazınızı detaymuzik@gmail.com a bildirdikten sonra nereye ve nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir.İade talebiniz onaylandıktan sonra, ürünün orjinal ambalajına koyarak redbazaar.net in anlaşmalı olduğu kargo şirketi vasıtasıyla veya elden teslim edebilirsiniz. İade onayı aldıktan sonra, ürün faturası ile beraber eksiksiz orjinal ambalajında elimize ulaştıktan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kredi kartı ile ödeme yapılmışsa ücreti kredi kartınıza iade edilecektir. Havale /eft veya teslimatta ödeme yoluyla alışveriş yaptıysanız belirteceğiniz banka hesabınıza iade edilecektir. Ürünün redbazaar.net e geri ulaştırma bedeli müşteri tarafından ödenecektir.